Grāmatvedības pakalpojumi Jūsu biznesam ar 100% garantētu rezultātu.

Zvaniet tūlīt un saņemiet bezmaksas konsultāciju.

(Pirmdiena - Piektdiena 9:00-20:00; Sestdiena 10:00-16:00

pieprasīt zvanu

Apdrošināšanas polise

Atskaišu nodošana VID

Akcija

  • 5 paņēmieni, kā palielināt Jūsu uzņēmuma pārdošanas apjomu bez izmaksām reklāmai.

Grāmatvedības jaunumi

Grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”
Grozījumi likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli”

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija atbalstīja izskatīšanai galīgajā lasījumā Saeimā grozījumus, kas paredz attaisnotajos izdevumos iekļaut izdevumus par interešu izglītības programmu apgūšanu bērniem.

Apstiprina marķētas dīzeļdegvielas saņemšanas kārtību lauksaimniekiem

Valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas sagatavoto noteikumu projektu, kas paredz kārtību, kādā lauksaimniecības produkcijas ražotājs piesakās akcīzes nodokļa atbrīvojumam dīzeļdegvielai un to saņem.

Uzmanību, akcija!
Uzmanību, akcija!

Iespēja laimēt iedzīvotāju gada ienākumu deklarācijas sastādīšanu. 10 laimīgie varēs uzticēt mūsu profesionālajiem grāmatvežiem savas gada ienākumu deklarācijas sastādīšanu, lai atgūtu no valsts līdz 30% samaksāto iedzīvotāju ienākumu nodokli!

Iedzīvotāji, kuriem jāiesniedz Gada ienākumu deklarācija obligāti līdz 1.jūnijam

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka vairākām iedzīvotāju kategorijām gada ienākumu deklarācija par 2014.gadā gūtajiem ienākumiem obligāti jāiesniedz līdz 2015.gada 1.jūnijam ieskaitot. Lai deklarācijas aizpildīšana būtu ērtāka, ātrāka un vienkāršāka, VID aicina to darīt elektroniski, izmantojot VID elektroniskās deklarēšanas sistēmu (turpmāk – EDS).

Izmaiņas par akcīzes nodokļa atvieglojuma piemērošanu lauksaimniecības degvielai

Ar 2015. gada 1. jūliju stāsies spēkā grozījumi likumā par akcīzes nodokli. Tie paredzēs izmaiņas normās attiecībā uz akcīzes nodokļa atvieglojuma piemērošanu lauksaimniecības degvielai.

Budžeta komisija konceptuāli atbalsta akcīzes nodokļa palielināšanu alkoholiskajiem dzērieniem

Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisija konceptuāli atbalstīja akcīzes nodokļa palielināšanu alkoholiskajiem dzērieniem, ko paredz rosinātie grozījumi likumā „Par akcīzes nodokli”.

Mikrouzņēmumu nodokļa deklarācijas par 2015.gada pirmo ceturksni jāiesniedz no 15. līdz 25.maijam

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) informē, ka Saeimā 2015.gada 19.martā pieņemts grozījums Mikrouzņēmumu nodokļa likumā, kas nosaka īpašu termiņu 2015.gada pirmā ceturkšņa mikrouzņēmumu nodokļa deklarācijas iesniegšanai VID, kā arī mikrouzņēmumu nodokļa maksāšanas termiņu.

Valsts ieņēmumu dienests ievieš uzlabojumus VID Elektroniskās deklarēšanas sistēmā

Rūpējoties par nodokļu maksātāju apkalpošanas kvalitāti un administratīvā sloga mazināšanu, šī gada 7. aprīlī tiks ieviesti jauni uzlabojumi Valsts ieņēmumu dienesta (turpmāk – VID) Elektroniskās deklarēšanas sistēmā (turpmāk – EDS), kas padarīs tās lietošanu ērtāku un pārskatāmāku.

Ar 2015. gada 1.aprīli tabakas lapām tiks piemērots akcīzes nodoklis

No 2015.gada 1.aprīļa tabakas lapām tiks piemērots akcīzes nodoklis, tādēļ Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) aicina komersantus, kuru darbība saistīta ar tabakas lapām, saņemt atbilstošu speciālo atļauju (licenci) komercdarbībai ar tabakas izstrādājumiem, kā arī inventarizēt to glabāšanā esošo tabakas lapu krājumus.

Līdz 31.martam biedrībām, nodibinājumiem, arodbiedrībām un politiskajām organizācijām jāiesniedz gada pārskats

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka līdz 2015.gada 31.martam ieskaitot visām Latvijā reģistrētām biedrībām, nodibinājumiem un arodbiedrībām VID ir jāiesniedz sagatavotais pārskats par 2014.gadu. Politiskajām organizācijām (partijām) un to apvienībām līdz 31.martam jāiesniedz gada pārskata noraksts, savukārt tām biedrībām, nodibinājumiem un arodbiedrībām, kuru apgrozījums (ieņēmumi) no saimnieciskajiem darījumiem 2013. un 2014.gadā nepārsniedza 40 000 euro, līdz 31.martam VID ir jāsniedz gada pārskata daļas – ieņēmumu un izdevumu pārskats un ziedojumu un dāvinājumu pārskats.