Grāmatvedības pakalpojumi Jūsu biznesam ar 100% garantētu rezultātu.

Zvaniet tūlīt un saņemiet bezmaksas konsultāciju.

(Pirmdiena - Piektdiena 9:00-20:00; Sestdiena 10:00-16:00

pieprasīt zvanu

Apdrošināšanas polise

Atskaišu nodošana VID

Akcija

Par kompāniju

Uzņēmums “Grāmatvedība un audits Latvija” darbojas grāmatvedības pakalpojumu tirgū jau vairāk nekā 15 gadus. Šajā laikā uzņēmuma eksperti spējuši sekmīgi atrisināt dažādus  uzdevumus. No deklarāciju aizpildīšanas un pārskatu sastādīšanas individuālajiem uzņēmējiem līdz pilna grāmatvedības pakalpojumu kompleksa nodrošināšanas juridiskām personām.

2013. gada vidū uzņēmums sāka ieviest jaunākos pārvaldības un menedžmenta standartus un uzsāka virzību uz klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošanu. Izdevumu samazināšanas un grāmatvedības darba optimizācijas programmas darbības rezultātā pakalpojumu cenas mūsu klientiem samazinājās vairāk nekā divas reizes. Mūsu misija – 100% rezultata garantija mūsu klientiem!

Mūsu klienti saņem šādas garantijas:

  • Precizētas deklarācijas nodošanu, ja mūsu vainas dēļ tika pieļauta kļūda.
  • Soda naudas atmaksāšanu, ja tika pārkāpti deklarācijas nodošanas termiņi mūsu vainas dēļ.
  • Naudas atmaksāšana par apkalpošanas pirmo mēnesi, ja klientu kaut kas nav apmierinājis.
  • Mūsu atbildība apdrošināta par EUR 100 000.

Grāmatvedības uzskaites vadīšana ir sarežģīts uzdevums. Tomēr mūsu kompānija apkalpo tirdzniecības, celtniecības, konsultāciju un ražošanas kompānijas. Mums ir milzīga pieredze šajā nozarē un mēs ilglaicīgi sekmīgi sadarbojamies ar dažādām organizācijām . Mūsu komanda lieliski saprot grāmatvedības uzskaites specifiku uzņēmumā un veido savu darbu, izmantojot savu ievērojamo pieredzi un pārējā kvalificētā personāla atbalstu. Programmētāju un grāmatvežu mūsdienu darbā pieejamās organizācijas tehnoloģijas ļauj mums daudzkārt paaugstināt grāmatvedības uzskaites vadīšanas efektivitāti.

Patlaban firma ir gatava piedāvāt konkurētspējīgus nosacījumus biznesa grāmatvedības nodrošināšanā gan Latvijas pilsētas, gan Maskavā, tajos ietilpst šādi pakalpojumi:

  • grāmatvedības un nodokļu uzskaites pilna nodrošināšana;
  • darba algas un nodokļu aprēķins;
  • pārskatu un atskaišu nodošana nodokļu inspekcijā un citās kontrolējošās iestādēs;
  • uzskaites un primāro dokumentu atjaunošana;
  • palīdzība nodokļu strīdu gadījumā;

Mūsu uzņēmumam ir liela pieredze arī plaša spektra nestandarta situāciju risināšanā, ar kurām uzņēmēji mūsu valstī sastopas teju katru dienu.

Mēs esam gatavi būt klāt nodokļu inspekcijas un citu uzraudzības institūciju pārbaužu laikā jūsu uzņēmumā. Palīdzēt atgriezt pārmaksātus nodokļus un maksājumus, atgriezt budžetā iemaksāto PVN vai atjaunot nobloķētu norēķinu kontu, lai jūsu uzņēmuma vai IK darbība netiktu paralizēta pašā neizdevīgajā brīdī.

Tāpat mūsu speciālisti palīdzēs jums sagatavot finanšu atskaites un dokumentus, kas uzskatāmi demonstrēs jūsu uzņēmējdarbību saprotamajos ciparos potenciālajiem klientiem. Tas ļaus jums ievērojami palielināt iespējas, saņemot kredītus vai citu finansējumu biznesa attīstībai.

Mēs vienmēr gatavi iedzināties jūsu problēmu būtībā un piedāvāt optimālāko risinājumu. Tas ļaus jums kā īpašniekam vai vadītājam aizmirst rūpes, kas sasistās ar grāmatvedību, nodokļiem, atskaitēm un pilnībā koncentrēties uz sava biznesa galvenajiem mērķiem.

Jau vairāk nekā 400 klientu atzinīgi novērtēja izdevību sadarboties ar mums Latvijā, Krievijā, Kazahstānā, Lietuvā un Igaunijā, un esam pārliecināti, ka grāmatvedības apkalpošanas augstie standarti kļūs par sekmīgas sadarbības un jūsu biznesa peļņas paaugstināšanas pamatu.

Ar cieņu,

Vadošais partneris Latvijā

Dmitrijs Kostojanskis

P.S. Detalizētāk par mūsu pakalpojumiem un cenām jūs varat uzzināt šeit